Logo ve Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, şirketinizin pazarlamada görünen yüzüdür ve şirketinizin kendisini ifade etmesi sağlar. Kurumsal kimlik, kurumun imzası niteliğindedir ve çok sık olmamakla birlikte belirli dönemlerde şirketin imajını güçlendirmek için yenilenmelidir.

Tüm firmaların pazarlama esnasında kurumsal kimliklerini kullanırlar. Güçlü bir tasarımla tanıtım yapılması firmaların geleceğini belirler. Kısacası bir kurumun müşterilerine kendini ifade etme şekline kurumsal kimlik denilir.

Çok iyi pazarlama çalışması yapabilmek için bir firmanın mutlaka kurumsal kimlik sahibi olması gerekmektedir. İyi bir kurumsal kimlik çalışması için tasarımların önceden planlanması, sloganların çok iyi seçilmesi ve kamuoyuna firmanın tanıtımı yapılması süreçleri kapsar.

Web tasarım, logo, kartvizit, dosya, antetli kağıt, fatura, zarf gibi şirketinizi temsil eden tüm profesyonel kurumsal kimlik çalışmaları için buradayız.

Kurumsal kimlik çalışmalarında her zaman harika işler çıkartan tasarımcılarla çalışırız. Bu zamana kadar oluşturduğumuz tasarımlarda hem her teorik hem de sektördeki tecrübelerimizle kurumsal kimliklere şekil verirken müşterilerimizden gelen revize taleplerini değerlendirerek neticeye ulaşırız.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.